Tato stránka je fotoalbem Vogelclubové klícky, která informuje o životě a akcích Vogel Clubu a zachycuje historii tohoto klubu. Všechny originály fotografií zde umístěných jsou vlastnictvím svých autorů a jejich další použití podléhá jejich výslovnému souhlasu, který je možno získat na této adrese. Majitele příslušné fotografie získáte podle vlastností Image EXIF, příslušné fotky z následující tabulky:

   FUJIFILM FinePix4800 ZOOM VC  3
OLYMPUS  C960Z,D460Z VC  4
  NIKON E885 VC  8
  Canon PowerShot A40 VC  9
  OLYMPUS C300Z,D550Z VC 29
     

Není-li informace uvedena, je fotografie z archivu VC4.

Toto fotoalbum vzniklo v prosinci 2004 pomocí softwaru Arles Image Web Page Creator podle obsahu fotoalba, které bylo na původních stránkách Vogelclubové klícky, a kam se již nevešlo a ve své podobě se jen těžko udržovalo, ale i prohlíželo. Toto fotoalbum si neklade za cíl působit na uživatele estetickým nebo uměleckým dojmem, ale mělo by uživateli nabídnout přehledně a komfortně historii událostí ve Vogel Clubu, mělo by mít především svou užitnou hodnotu.
V roce 2017 jsem toto album přepsal do php kódu s použitím původní filozofie a zdrojových kódů, vznihl tak úplmě nový projekt doplněný o nové funkce, zejména na detailu příslušné fotografie.
Mezi nové funkce patří:
vybírat náhodně fotku z celého fotoalba
procházet

- náhodně celé fotoalbum
- postupně celou akci
- postupně celý rok
- postupně celé fotoalbum

měnit dobu zobrazení
zobrazit danou fotku v novém okně bez menu
zobrazit všechny vlastnosti exif dané fotky
Výpis všech popisů fotek z příslušných roků a akcí s odkazy na dané fotky V záhlaví náhodný oříznutý obrázek s možností jeho prohlídnutí

Do fotoalba Textový výpis alba

© Copyright VC4 2000 - 2017